mis mulle siin tõesti väga väga meeldib, on lilled. igal pool need väiksed lilled ja mõned suuremad ka. kui ma jalutan kooli, mis tähendab, et osaliselt mööda maanteed, siis näen umbes miljonit erinevat lille. ja kooli hoovis on nii palju lilli. ja igal pool, igal pool..
No comments:
Post a Comment