Monday, February 2, 2015

meenutuseks

ei saa öelda, et ma otseselt vähe jalutaks, eks ikka tuleb ka pikemaid lõigukesi ette, aga isegi kui neid keskmisest inimesest tihedamini ette võtan, tuleb kuu peale nii umbes 60-70 kilomeetrit teadlikku jalutamist. iga poes- või linnaskäigujupikest ma muidugi ei mõõda ka, ehk siis see 60-70 km on teadlikult PALJU jalutamine. ja siis vaatasin oma eelmist jaanuari - üle 300 km..

taandareng!

No comments: