kuigi jõudsin hommikut oodates läbi hüpata ka loodusmuuseumist, siis see suurt vaimustust ei pakkunud, küll aga tervishoiumuuseum, mida külastasin juba koos Lauraga - igatpidi tänapäevane käed-külge-muuseum, üleni huvitav ja pole asju, millega end seostada ei saa. mu uus lemmikmuuseum ja tahan minna uuesti KOHE kui nad hetkel pooleli oleva lisakorruse valmis saavad.
2 comments:
"ja tahan minna uuesti KOHE kui nad hetkel pooleli oleva lisakorruse valmis saavad."
http://www.tervishoiumuuseum.ee/et/?option=com_content&view=article&layout=edit&id=173
Kuidas oli seal? Käisite juba selle toreda Lauraga?
NOT YET, see Laura veits väldib muuseumiteemat ehk ei tee ettepanekut. Tahtsin just eile öelda, et millal muuseumisse läheme, kui sa poleks selgelt vihjanud, et okei, nüüd ma magan, ÄRA ENAM RÄÄGI!
Post a Comment