kui mu juhendav õpetaja oli alguses nii range, et mul oli korduvalt nutt kurgus, seda enam, et ta mulle kogu aeg helistas, enamjaolt, et nõuda, et kus on tegevuskavad ja öelda, mis on halvasti ja mis üldse ei meeldinud. isegi õpetaja saadetud meile ei julgenud ma avada, et kindlasti tegin jälle kõik valesti.
ja kuhu jõudsin praktika lõpuks? sinna, et õpetaja vastab mu meilidele umbes nii:
kallis signe! ..... (info, mida küsisin...).. loodan, et sul läheb hästi nagu alati!
:).
täna käisin praktikamappi õpetajale näha viimas ja sain ka lõppsõnad, mis olid umbes sellised:
õpi siis hästi ja mine mehele! saa noorelt emaks, tööta paar aastat lasteaias ja siis hakka midagi muud tegema. eriti rõhutatud oli see MINE MEHELE.
sarnaseid dialooge on ennegi olnud, näiteks:
õpetaja: Signe, kui vana sa oledki?
mina: 24.
õpetaja: Ma olin sel ajal juba neli aastat töötanud.
õpetaja abi: Mul oli sel ajal juba kaks last.
vahetasin trennis riideid ja vaatasin telefoni: õpetaja helistab! appi! süda hakkas taguma nagu vanasti, et ta sai vist jälile, et praktikamapis olid mul mõned osad üle jala tehtud ja eriti kehvad ja tahab nüüd kurjustada ning öelda, et palun homseks uuesti teha! vahetasin siis riided ära, valmistasin end ette ja helistasin tagasi ja õpetaja ütles siis, et tahtsin öelda, et lugesin läbi ja väga kena oli, et võid homme ükskõik, mis ajal tulla. ehh!!

No comments:
Post a Comment