Tuesday, December 1, 2015

treeningvigastused

ma ei ole saanud korralike raskustega ja üsna täpset tehnikat vajavas ehk vigastusriskiga trennis vigastada, küll aga olen saanud vigastusi pärast trenni:
1) hantleid ära pannes
2) rätikut ära pannes
3) ust avades
mõnes neist isegi korduvalt. isegi veidi piinlik.

No comments: