räigelt mõnus hommik on praegu, mul on nii hea meel Tallinnasse minna. kuigi hääletada ei viitsi jälle, kui need tavalised jutud taas pihta hakkavad, aga samas laheda inimesega on ka neid lahe rääkida, kui meenutada viimast Mäost Tallinnasse minekut.
No comments:
Post a Comment