käisin taas Tallinnas. minnes sain u 20 minutiga auto peale ja ei tea kelle - klassivenna Ilmari. irwwwwwwwwww. õigemini polnud tema auto, vaid mingi bandmate'i arvatavasti, sest sünt oli ka tagaistmel jne. räige uni oli mul, 2000 korda jäin magama ka, kuigi üritasin mitte, aga Ilmar magas ka seal esiistmel nagunii. aknad olid pärani ja tuul puhus nagu Aatula tuulistel päevadel, kui nööri peal olnud sokke mööda hoovi pärast otsima pidin. nendega sain Põltsamaale ja siis 30 sekundiga uue auto peale ja Tlnasse, õigemini mitte päris, vaid sinna burksiputkani. selle tüübiga ka eriti ei rääkinud, õigemini tema aeg-ajalt rääkis, aga mul palju jutustada ei olnud ja siis oli üsna palju ikka vaikust. aga esiistmel on ikka palju parem istuda, kui ei pea paremale ega vasakule pead keerama, et välja vaadata. juht rääkis lahedaid lugusid enda Rootsi-elust, praegu läks ka laeva peale. alguses kui peale võttis, siis rääkis telefoniga samal ajal ja siis hull pikk kõne oli ja siis nata aja pärast alles, et tere mina olen Ulvar, kui juba pool maad sõidetud oli :D.
tagasitulles oli tee ääres päris mitu hääletajat, kes napilt enne mind kohale jõudsid, aga sellel ajal kuni teisel pool teed ja nata edasi kõndisin, said nad juba auto peale ja varsti olid eespool juba uued. aga ma ei viitsi põdeda, sest tegelt ei ole tagumine koht ka üldse halvem. nendest uuematest saingi vist enne auto peale. pakkumisi kusjuures tuli ka põhiliselt mulle, eks see ole see üksihääletamise ja naissoost olemise eelis. üks keeras isegi otsa ümber, peatas teisel pool teed auto ja küsis, kas tahan kaugele minna. kahjuks kaugele jah. aga siis tuli üks Tartu kutt võttis oma mikrobussi peale ja see oli nii wow sõit, sest üldseeee ei rääkinud. no alguses ja lõpus jah paar sõna ja vb kui tanklasse pööras Laevas, siis mainis ära, aga muidu oli täielik vaikus ja see oli niiiiiiiiiiii hea. alguses muidugi jälle jäin magama kogu aeg, sest kaks ööd olen aint paar tundi maganud, ja see on nii haige see et istun seal esiistmel ja jään magama ja kukun suvalt peaga vastu ust :'D ja käib mingi kolks, irwwwwwwwwww. aga tõesti see vaikus oli nii mõnus, ma üldse ei viitsi neid tüüpilisi vestlusi enam vestelda. varem ei saanud aru, miks Meeriliis ütles, et oleks hea siukse juhiga saada, kes ei räägi, vaid mõtlesin, et missssssssssssasja et just lahe on ju kui räägitakse et vähemalt ei ole igav ja äkki siis sõit ei veni nii väga jne, aga tegelt on vaikus tõesti mõnus :) pime oli ka ja Tartus sai kesklinnast jala koju kõnnitud. ja vastu tuli Hanna.
ja maantee on räigelt igasugu rebase- ja kassilaipu täis, nii vastik :( kahju neist kõigist.
No comments:
Post a Comment