käisin korraks Tallinnas. 9 tee äärde, sealt üsna kiiresti auto peale ja otse Tallinnasse. meesjuht oli. alguses natuke õppimise kohta, aga rohkem temaga ei rääkinudki. magasin vist pool teed ja hoidsin köhimist tagasi, nii närvi ajab see köha.
Tallinnas käisin läbi Keskturu ja Balti turu ja räigeeeeelt hea valik oli mõlemas, aga eriti just Baltis, sest see on ikka suurem, ja seal lihtsalt ei saanudki osta nii palju kui oleks tahtnud, sest lisaks muidugi rahale oli mul õlakott suht kiiresti juba niiiii täis topitud, et mitte midagi sinna enam poleks mahtunud. ja kilekott ka. aga oiiii kui ägedaid asju sain endale, muuhulgas 5 trikood, ahhhahahahaha. jälle see ujumisriiete ostmine, Meeriliisiga olemegi kooliriieteks põhiliselt ostnud ujumisriideid. oleks siis et käiks ujumistrennis või oleks niisama mingid ujujad või käiks kasvõi kord kolme aasta jooksul Aura keskuses, aga ei tee ju sedagi. :'D aga tõesti Balti turg on väärt koht, kui õigel päeval sattuda, see oli juba teine kord, kui seda õiget päeva kohtan.
vene keelt sain muidugi baltis jälle mitu korda praktiseerida, haha. aga ühel korral tuli tõesti kasuks. isegi müüja kiitis mu ausust, et jätnud ta arvutusviga kahe silma vahele ja ei tõmmanudki 1 krooni vahelt, kuigi oleks saanud. hahahahah :) kiitis veel teistelegi et deevotshka ....... ülejäänut ei mõistnud. :)
tagasi hakkasin 4 paiku minema ja alguses ei võtnud ühtki Paidesse pakkumist vastu, kuigi TÄIEGA lahedad inimesed olid mitu tükki järjest, aga siis lõpuks ühe naisega ikkagi läksin Paideni. sest ta oli ka lihtsalt nii lahe ja no saab siis pool maadki sõidetud. alguses rääkis mulle, kuidas armastab meest, kellega nad kunagi koos olema ei hakka ja põhjustest ja siis hakkasime arutama vanusevahedest ja hiljem rääkis veel oma lastest ja eriti just kõige vanemast neist, kes kirjutab räppi. pidi olema tõesti hea juba, et raadios on tema lugusid juba lastud ja, aga muusikaline pool vajab veel natuke treenimist. üldse kõik jutud olid kuidagi lahedad jutud ja lahe naine oli, emana kindlasti hästi tore. Soomes töötab, nagu kõik need mu viimase aja autojuhid elavad pooleldi välismaal. Paide teest kõndisin Apelsinimajani jala, et tee peal nektariini süüa ja seal sain suht kohe uue auto peale. hästi lahe kutt taas ja hästi irw vestlus oli alguses, kohe läks kuidagi hästi sujuvaks :D hääletamisest rääkisime ja vanematest hääletajatest jne ja sellest, kui idiootsetes kohtades mõned hääletajad seisavad jms. lahe oli, aga mingil ajal hakkasin täiega blokkima vestluse arengut, sest hakkasin juba magama jääma, nagu alati. magasin ka muidugi nata ja siis lõpus sõitsime lihtsalt vaikuses. kui ütles, et Veeriku Selveri juurde läheb, siis mõtlesin, et missasja pärast on veel seesama eelmise korra oma, kes läks ka Veeriku Selveri juurde, sest see pole ju siuke koht, et igaüks sinna läheb. aga see kutt läks tõesti lihtsalt Selverisse :D ja mina jalutasin koju. tore oli olla kodus nii varakult juba, mingi 19 olin Tartus või kodus. vist isegi kodus juba. tee peal nägin Raimondit, aga jälle tere ei öelnud, viisakas inimene, nagu ma olen.
No comments:
Post a Comment