Sunday, November 28, 2010

do you smile to tempt a lover, Mona Lisa?

oli lahe olla 3 päeva tantsukultuuris, hehe. Põhjamaade Meistrivõistlus ja Tallinn International Open Cup. no super asi on tants ja kõik oli äge. ja hea on valida lemmiktantsijaid kleidi järgi ja selle järgi, kui keegi viskab tühja Coca cola pudeli kaarega otse prügikasti (Manuel Frighetto), aga üldjuhul osutuvad need pudeli või veel lollima asjaga tähelepanu tõmbajad hiljem miskipärast ka päriselt parimateks tantsijateks.













































No comments: