õnneks, et teen pidevalt nii, et JAA KINDLALT ÄRKAN KELL 5 JA HAKKAN KODUTÖÖD TEGEMA ja ärkan kl 7, ja kell 11, kui 15 minuti pärast pean juba loengusse minema hakkama, avastan et uppppsss mul pole seda programmi arvutis, mida kodutöö materjali lugemise jaoks vaja on :). nii plaanipärane, nii mõistlik.
No comments:
Post a Comment