ja lahe on, kuidas siis, kui me aeg-ajalt seal ikka kobamas käime, muutub proffide hobikas ALGKURSUSEKS. et lihtsalt harjutame terve tunni põhisammu ja hoidu ja spinpööret, mida õpitakse algkursusel, ja samas oleme mitmel algkursusel selles nii-öelda profid ka juba olnud. aga no kui ei ole sellist püsimälu, siis mida teha.
aga koolis (TKUG), kui käisime hommikul, siis kahjuks meie uuenduslikke ideid kuigi soojalt vastu ei võetud! tantsuklassi idee oli niiiiiii hea ja Tiinagi ütles, et normaalne, aga ei lubanud isegi oma nime kasutada, kui direktori jutule läheme, hahaha, aga see olukord on juba 10-ndast tuttav, sest ka siis tahtsime uusi ideid kohe juhtkonnale tutvustada, aga ei lubatud. ja kui Üllarile rääkisime, kes ka lihtsalt kuulama tuli ja mulle sõrmust tagasi andma, et see kasvatab väikestes lastes viisakust jne, et väiksed peotantsijad on kõik nii viisakad, siis Üllar ütles, et te peaks Põhja-Koreasse minema, et seal on kõik niimoodi selg sirgu, naeratavad, ideaalne elu! no mis mõnitus!!! kuigi väitis, et saab tegelt aru küll, mida me öelda tahame. aga ei saa juuu! aga küll me tegeleme selle ideega, ega see mõte päris niisama ka juba 10-ndas ei tulnud.
No comments:
Post a Comment