Tuesday, November 30, 2010

taas kord

niiiiiiiiii hea oli käia tantsus üle pika aja ja näha SÕPRU :)). kuigi alguses oli šokk, kui Revaliast mööda läksin, et omg tuled ei põle, KAS TÄNA EI TOIMU. õnneks sellel ajal, kui säästukast Tantsutähtede kalendriga ja vähemalt 6 lk tantsutekstiga Kroonikat ostmas käisime, oli Kaisa juba tulnud. nii hea oli kõiki näha ja mõnel õnneks meid ka. ja hea on, kuidas enne teadsime rühmast ainult ühte nime ehk siis fotograaf Jaanust ja ainult teda tantsujuttudes kasutasimegi, aga nüüd saime juhuslikult veel ühe (lemmiku!) paari nimed teada neid Facebookis lisades ehk siis perekond Luikede omad ja nüüd on KOHE ainult need Merit ja Kaido juttudes jälle. see on nii naljakas, kohe arvame, et suured sõbrad meil. aga tegelt ütles see Kaido ise ka, et nii tore, et te mul sõbrad olete.. FB-s lisamise kohta :). nad on lihtsalt niiiiiiiiiiiii armsad mõlemad, õnneks et ma nad juba ammu lemmikpaariks valisin seal hobikas. nii toredad tantsufriigid, hea on, et on veel samasuguseid!

ja lahe on, kuidas siis, kui me aeg-ajalt seal ikka kobamas käime, muutub proffide hobikas ALGKURSUSEKS. et lihtsalt harjutame terve tunni põhisammu ja hoidu ja spinpööret, mida õpitakse algkursusel, ja samas oleme mitmel algkursusel selles nii-öelda profid ka juba olnud. aga no kui ei ole sellist püsimälu, siis mida teha.

aga koolis (TKUG), kui käisime hommikul, siis kahjuks meie uuenduslikke ideid kuigi soojalt vastu ei võetud! tantsuklassi idee oli niiiiiii hea ja Tiinagi ütles, et normaalne, aga ei lubanud isegi oma nime kasutada, kui direktori jutule läheme, hahaha, aga see olukord on juba 10-ndast tuttav, sest ka siis tahtsime uusi ideid kohe juhtkonnale tutvustada, aga ei lubatud. ja kui Üllarile rääkisime, kes ka lihtsalt kuulama tuli ja mulle sõrmust tagasi andma, et see kasvatab väikestes lastes viisakust jne, et väiksed peotantsijad on kõik nii viisakad, siis Üllar ütles, et te peaks Põhja-Koreasse minema, et seal on kõik niimoodi selg sirgu, naeratavad, ideaalne elu! no mis mõnitus!!! kuigi väitis, et saab tegelt aru küll, mida me öelda tahame. aga ei saa juuu! aga küll me tegeleme selle ideega, ega see mõte päris niisama ka juba 10-ndas ei tulnud.






No comments: