kui lõpuks kõik pakitud on ja viimane minek kohe ees:
Thursday, June 30, 2011
kolimine
pakkimisega läks küll väga kiireks lõpuks ja päris ränk oli see 100x vedamine, aga lõpuks saime ikka peaaegu täpselt õigeks ajaks valmis. korterist küll kahju ära minna ei ole, juba valides teadsin, et ainult ajutine elamispind, nii et nii väga koduna ei hakka võtma, aga asukohast on küll kahju, väga mugav elu oli seal. kokkuvõttes ikka ülihea kogemus, sest kui korterit otsisin, siis oli Lasnamäe täielik mitte-eelistus, peaaegu ainus, mille vastu olin täielikult. kuigi midagi ei teadnudki, aga eelarvamused olid sellised. aga kuidagi siia sattusin ja nüüd olen täiesti Lasnamäe-usku. kuigi ei tea, mis edasi saab, tuleb vist ka uusi kohti ikka näha, aga lahe aasta oli seal.







kui lõpuks kõik pakitud on ja viimane minek kohe ees:

kui lõpuks kõik pakitud on ja viimane minek kohe ees:
Subscribe to:
Post Comments (Atom)
No comments:
Post a Comment