käisime täna Pikakari rannas ujumas, kuigi seda viimast küll ainult mina ja tegelikult oli see ka lihtsalt vettekastmine, aga ikka hea öelda, et sai ujumas käidud. mõne põlise tallinlase jaoks meie hulgast oli seegi üllatus, et üldse selline rand olemas on Tallinnas. kahjuks sadas kõvasti ja päris külm oli ka, seega mitte just ideaalne rannailm, aga ikkagi nii armas väike rand ja nii eraldatud ja kahju, et pole seal juba varem käinud.
No comments:
Post a Comment