Sunday, June 5, 2011
märkame teisi ka
praegu oli küll armas, kui üks väike poiss käis natukeseks enne filmi mul siin mängutoas mängimas, ja kui ära läks, siis küsis, et kas ma olen kurb, et keegi siia ei tulnud..
No comments:
Post a Comment
Newer Post
Older Post
Home
Subscribe to:
Post Comments (Atom)
No comments:
Post a Comment