Saturday, August 3, 2013

kultuurikilomeeter

mul on kultuurikilomeetril-peetril-termomeetril üks eriline lemmikkoht. eriti meeldib see mulle õhtuti, hilisõhtust rattasõitu tehes läbin vahel Kilomeetrit ka, ja kui sinna Õigesse kohta jõuan, tuleb kohe hea ja soe tunne sisse ja pean lihtsalt seisma jääma ja natuke hetke nautima.

ja ka praegu, praegusel hetkel, siinsamas, on see parim koht, kus olla. ja süüa pitsat, uut lemmikuimat, ja juua veini. mõnus.

terve see piirkond, eriti Linnahall, miskipärast kutsub viimasel ajal väga. ärge veel lammutage.

No comments: