sügis on juba mõnda aega käes, otsisin isegi mantli välja, aga eilne päev oli korraks jälle südasuvi - päikest täis ja tulikuum, käisime isegi rannas päikest võtmas ja seda kella 20 ajal. täna on jälle vihmane ja tuuline, nii nagu enne. naljakas oli korraks suvve sukelduda, aga rohkem ikka mõnus.
mõned nilbemad pildid ka siia üles, kuna herr Rich keelas selliseid asju FB-sse üles lasta, kuna lubas terve Facebooki ise oma musipilte täis panna.
5 comments:
Jälle ühed kirjud püksid :)
jälle? sa hull inimene, teine paar kõigest, teksat ikka suvel ei kanna või mis!
a näe, sul ka jälle pluus seljas! võta kohe ära!
Ma pidasin silmas ka teisi tavalisi värvilisi pükse. Need siin on lahedad, ära ärritu.:)
teised värvilised võivad rahumeeli Spunki minna, nagunii seisavad kõik peale kirjude. a need pole püksid, vaid retuusid, buduaarikate õudusunenägu retuusid pükstena! hihihi! ajaks närvi, postitaks outfit of the day teemasse ainult retuusikomplekte :))
Need on ilusad ja kui kehaga sobib, siis on ok kanda.:)
Post a Comment