Helsingis käiakse küll selleks, et H&M-ides käia, aga täna sai hoopis mõnusalt ringi rännatud, transpordisüsteemiga tutvutud ja Luomust taas kord külastatud. aga nii palju jäi veel tegemata, mida muidugi ei imesta, sest Tallinnaski on nii palju teha, mis siis veel 5x suuremast linnast rääkida. mõnus olla jälle Soomes vahelduseks ja hea kuulda soome keelt, ka sealpool on kõik kuidagi kodune juba. ainult Helsingi ise mitte, sest nad on ehitanud oma majadele kogemata kaks liigset korrust ja kõik on lihtsalt liiga kõrge!
jah, väga väga väga väga väga mõnus reis oli. enam ei vaata kahtlevalt sellisele päevakruiisile minekule, vaid läheks iga kell veel, õnneks varsti saab ka. nii palju tahaks veel teha ja näha. ja noh, mis siin imestada, et mõnus reis oli, kui reisikaaslane oli mõnus ja ilm lausa ideaalne.
kuigi ei saa öelda, et H&M-is üldse ei käinud, hehe!
No comments:
Post a Comment