seekord jalutasime eelmine kord avastatud linna välja. muidugi ilma
kaardita, GPS-ita, 100 000 rajaga metsas, imekombel püsisime enam-vähem
õigel suunal. kui küsisime ühelt korvpalli mängivalt pereisalt, et
kustkaudu sinna linna saab, siis ta naeris, et miks te bussiga ei
läinud. hehee!
No comments:
Post a Comment