Saturday, February 22, 2014

Asvestochori

seekord jalutasime eelmine kord avastatud linna välja. muidugi ilma kaardita, GPS-ita, 100 000 rajaga metsas, imekombel püsisime enam-vähem õigel suunal. kui küsisime ühelt korvpalli mängivalt pereisalt, et kustkaudu sinna linna saab, siis ta naeris, et miks te bussiga ei läinud. hehee!

































































 













 
































 









 







 

No comments: