kõndisime täna läbi metsa nii kaua, et nägime juba järgmist linna. olime jooksuradu planeerides linnu ennegi kaardil näinud, lihtsalt piisavalt kaugena, et mitte sinna joosta. siin on ikka tõesti nii-nii ilus! Ene küll kiitleb, et tal on Austria ja mäed ja oi kui ilus ja vaateline, AGA meil siin on sama ja lisaks pole lund! kas pole mitte sada korda parem variant! puhas suveilm eestlasele ja kavatsen varsti ujuma ka minna, sest Eestis oleks ammu sellise külma veega ära proovinud.
2 comments:
Meil ka enam lund pole :( Või noh, mägedes on, aga sinna peab ikka vaeva nägema, et jõuda. Linnakeses on kevad juba nii kaugel, et õied hakkavad ka ära kukkuma.
Iga kord kui vaatan sul neid pilte ja mägesid pole näha, siis need liivased teed ja okkalised puud tekitavad tunde, nagu oleksid Hiiumaal või Saaremaal :D
Need siin piltidel taustal mingid MÄED küll muidugi ei ole. Thessas oli kogu aeg selline udu, et kui ka mägedele lähemale sattuda, siis pildile nagunii midagi ei jää :). Aga jah, suht kodune tunne küll seal okaspuude vahel, AGA kõik nad on mingid võõrad puud, mitte kuused ja männid. Nii et kui lähemale zuumid, peaks Hiiumaa-tunne ära minema! :)
Post a Comment