lõpuks ometi oli üks reis, mida ei pidanud kahetsema, et läksin, vaid
mis oli tõesti ülilahe. kahepäevane ja ainult loodus ja külad ja koopad
ja paadisõit ja flamingod järvel. järjekordse pooletunnise
istumis-kohvipausi ajal läksime Aleksandriga hetkeks jalutama ja leidsime
juhuslikult ülilahedate jalutusradadega kanjoni, mis on selline koht,
kuhu tahan kindlasti tagasi minna. ja ei ühtki kirikut ega muuseumi
selle reisi jooksul. viimaseid maha ei teegi, aga loodust ootasin juba
ammu ja eelmised reisid olid nii organiseerimata ja suured pettumused ja
ilma mõttes lollid kokkusattumused*, et seekord poleks hea meelega
läinudki, aga kuidagi juhuslikult läksin ja ei suuda uskuda, et on
olemas sellised kohad, nagu nähtud sai. eks need kõige erilisemad kohad
olid muidugi pildistamiskeeluga, nii et midagi näidata polegi, saab
ainult uuesti minna, ja seda ka teha tahan.
*näiteks võite googeldada "meteora monasteries" ja kujutada ette, kuidas
on olla seal sellise paksu uduga päeval, kus ei näe isegi kahe meetri
kaugusele ehk siis ei kõrgusesse, kaugusesse ega ülevalt alla. 6h bussiga sõita, et olla sellises
kohas ja mitte midagi näha on hull!
No comments:
Post a Comment