on vähe asju, mida pole kunagi teinud, proovisime (nagu Rolf Junior PROOVIS laevas grupiseksi. absoluutselt ei teki küsimust mis vahe on grupiseksil ja grupiseksi proovimisel) siis tõesti lõpuks tümps põhjas bussisõidu ka ära, kuigi kooli minna ei saa, sest haiged, aga linnas käia ja Hessis väiksed burksid Dima pileti ostu puhul teha saab alati. bussipeatuses, poes jne lasime ka musa, aga kõik pidasid meid Dima pärast vist venelasteks ega hakanud tänu sellele sõimama ka. see oli ainult läbiproovimise ja eksperimendi mõttes, ega me ometi iseenesest nii ebaviisakad ole! bussis mingid ossid muidugi hakkasid vastu tegema oma mobsiga ja väike venelaste ja eestlaste vaheline võitlus käis siis läbi muusika, kus meie esindasime muidugi venelasi.
jah, DIMA on lahe ja ausalt järjest rohkem ei suuda uskuda, et tõestiiiiiiiiiiiiiiiiii neljapäeval juba! praegu hea meelega vaataks lihtsalt kogu aja kuni kontserdini youkast Dima videoid. lahedaid inimesi on ikka olemas.
No comments:
Post a Comment