tegime koolis jälle erinevate inimestega koos pilti. "mina ja füssa õps", "mina ja poiste töpaõps", "mina ja kunstiõps Üllar", "mina ja sööklatädid", "mina ja G4S turvamehed" jne. ainult, et kõik tegelased, kellega pilti tegime, on taustal ja päris kaugel ja kohati ka päris udused.

No comments:
Post a Comment