Friday, February 27, 2009

somdays my breakfust is beer and gigarets

läksime päeva lõpus inkat vastama, et vähemalt ühe sõnade töögi järele teha, sest hinded on 1, 1, 1, 1, 2, 1, 1, 2, 3=, 2, 2, 1.. ainsad järeltöölised olime ja istusime täiesti taga nurgas klassis. Hiie seal korrastas pabereid terve aeg, aga siis tuli küsis, et noh kas ing. k juba valmis, et kui lõpetate, siis vestleme teiega natuke. arenguvestlus. seda polegi sel aastal tehtud. nii naljakas oli ikka kogu see jutt, et mis ainetes halvasti läheb ja mida tulevikus teha tahame ja kuidas siis niiii väsinud oleme, et üldse õppida ei jõua ja ajast peaks ikkagi ju jätkuma ja mida vabal ajal teeme jms. rääkisin mõttetuid asju ka, et täna ärkasin 7.45 ja jõudsin ikka kooli õigeks ajaks, kuigi pidin enne veel asjad kokku panema jne. haha nii meeldib sellist suvalist lolli juttu ka rääkida, tuleb meelde Egert kunagisest kooli näiteringist (ja näidend, kus ta oli Rapuntsel ja mina prints haha. see on Kairil veel videos), kes ka seda style'i kasutas ja kui oli teema sööklatrügimine ja et vahel muututakse seal päris julmaks ning võib isegi viga saada, siis hull tõsiselt seal algklassi stiilis seletas, et ükskord minu klassist ühel poisil murdus isegi ninaluu pooleks!! haha vot see on see õige stiil täpselt.

vestlesime siis ära Hiiega, kuigi kestis see küll rohkem kui 10 min, mis lubati, ja päris lahe oli ikka vahelduseks temaga nagu inimesega rääkida niimoodi rahulikult. väga tõsiselt seda vestlust ei võtnud ka, eksamite koha pealt ütlesin, et jah ei tea veel täpselt, mida edasi õpin ja mis eksamid teen jne.. muidugi tean, vähemalt eksameid, aga Hiiele seal nii palju ka rääkida ei tahtnud.

enne päris äraminekut Meeriliis ütles siis lõpuks ära selle neljapäevase koos puudumise, mida juba iga tund meilt küsitakse, aga üle klassi pole hakanud seletama, et käisime Tallinnas Dima Bilani kontserdil ja hommikuse rongiga minek oli lihtsalt odavam. Hiie vastas selle peale et AH NII!! AEGA TEIL ON, JAH :D. a Meeri seletas siis, et jah ikka lemmiklaulja jne ja Hiie ikka mõistis ka tegelikult, lihtsalt õpetaja seisukohast veits manitses, et enam küll ühtegi puudumist ei tohi olla kuni maikuu lõpuni, sest ta peab igast puudumisest aru andma jms.

vana-kreeka ringi "õpetajale" loodan, et kiri jõudis kohale, sest tõesti ei jõua seal käia ja lisaks tal on orksis pilt, kus ta suitsetab !!!!!!! samas mõtlesime täna seoses suitsetamisega taas uue haige stsenaariumi välja, mida etendada, kui Aminiga õnnestub millalgi, näiteks homme, webcam chat teha, nii et mõlemal osapoolel on webcamid. senini oleme ainult korra Amini weebikast näinud, kus ta lihtsalt chillis Nike müts peas ja tegi suitsu. nagu ta niisama ka suitsetab kogu aeg nagu meiegi, kuigi jah winstonit, aga meie cuban cigareid. ja sündroomi nimi on "can't sleep", mis tähendab et cant sleep bc cigarets. bc u need smok every moment.

ja vähemalt on keegi, kes 100% mõistab huumorit ja oskab seda hinnata!:

[23:19:59] <º))))><.·´¯: hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh [23:20:02] <º))))><.·´¯: stooooooooooopppppppppppppp

"hhhhhhhh", "u killing me", "u killed me" jne - see on juba täiesti tavaline. aga jah fänne peab olema, araabia-sõpru ka ja smoking teachereid, kellest eeskuju võtta.

nägime veel pealt, kui lihtsalt Dima muusika inimesi ära võlub. olime salajases trepialuses ruumis Meeriliisiga, tegime videosid ja venitusharjutusi samal ajal Dima Bilani kuulates ja Marii tuli korraks küsima, et mis teeme jne ja oli seal pool minutit vb ning bioloogias saatis meile juba pastaka ja paberi, et me kribaks sinna, mis laul see oli, mida kuulasime. nb - vene keelt ta ei oska, peab olema miski muu kui selle laulu sõnum Dima muusikas, mis nii suudab teha.

No comments: