"sa oled küll igavene laisk lohe, aga........". ikkagi klassi parim emakeeletundja oh yes aga lahe teada et ARVATAKSE, et Maret R.-st olen eespool ja nii edasi tarkadest ja eesti keele olümpiaad 3.märts ehk siis lisakohustus ning järgmisel nädalal lausa tasuta konsultatsioon vabast ajast eesti keele õpetajaga ootab ees.
peotantsus tegime Rolfi "Freedomi" järgi nii alguse soojenduse kui ka sambat, jive'i, tšatšatšad jne. lahe.
ja juba HOMME Dimaaaa uskumatu aga tõsi
невозможное возможно
No comments:
Post a Comment