Monday, July 12, 2010

ära mulle enam ette satu!!

Tallinn on Tallinn, rõve lämbe ilm on seal nimega mõnus soe suveilm ja kõik muu samamoodi. käisin Stroomi rannas lebotamas Meeriliisiga (kuigi enamjaolt viludas, mitte grilli all) ja jube mõnna on ikka. hea, kui on linnas ikka mingi meri vähemalt, mitte nagu..
rääkisime just ägedas mõttes veidrate sõitude teemal ja peale võttis mingi buss, millega mingid noored TÜ-st sõitsid kuskile Türile lastele teadusteatrit tegema. no nii naljakas õhkkond selles bussis. pool bussi mingit kraami täis ja enamik inimesi magavad igal pool, põrandal jne. nendega saime Mäoni ja edasi mingi jahimehe-miiniehitajaga Tallinna.







JA NIIIIIII RÄME PALAV ON IGAL POOL. minge metsa, no jubeeeee. isegi viludas, isegi päikse käes, merevesi on nagu supp, päike võtab ka siis kui ei taha. ja ma ei taha, sest aitab kah ja päikesepiste on ka ikka õudne praegu. sest ma olin ju sel ajal ka väljas, kui Meeriliis oli seal, kus ta oli. siseruumis.













































trammi/trolli whatever sõidust ikka traditsiooniline jalapilt ka -



tagasi sain mingi kutiga nagu ikka. "no lehvita oma sõbrannale" - "mis sõbrannale, see polnud mu sõbranna!" - "no rääkisite seal enne rõõmsalt juttu ju". mingi suvaline juba minust veidi vanem daam tuli lihtsalt jutustama, aga nõme oli, et ta minust enne tglt tee ääres oli, aga ma ise essana auto peale sain, aga no miskipärast sellistele jah eelistatakse. kuigi ei ole vaja, et mingid perverdid, kes sõidavad mööda ja siis uue ringiga tulevad, peale võtaks. ega oligi tõesti pervert küll, ise küsis ka kohe, kas julged ikka peale tulla v. ja rääkis mis haledaid tüüpilisi mõttetuid idiootseid nalju nad tavaliselt hääletajatele teevad (enamik küsibki poole tee pealt maha :D). küsis 100x kuna metsapeatuse teeme ja 100x pakkus ka, et kas tahan maha minna, et ta on nii hea ja pakub veel ilusti võimalust maha minna. kogu chat oli VÄGA lamp, no nii lampi pole ikka väga kaua olnud. tüüp ise ka selline eriti jutukas, kogu aeg rääkis ja naeris oma nalju, nii et käed roolilt lahti. rääkisime hääletamise teemal, et mida seljas tohib kanda ja irwasime neid hääletamisjuhiseid, et tuleb sõnumiga auto nr saata jne. sain oma tänava otsa peal bensukas maha ja lõppu selline lamp okeitsauxxx kalli ka, kuigi ma ei kallista iialgi niisama võõraid inimesi ja vihkan selliseid asju ja see polnud ka minu algatus loomulikult, aga vähemalt oli normaalne õige kallistus (+ ülestõstmisega koos kõigi mu kaasasolevate kompsudega, haha), nii nagu normaalselt peabki, mitte mingi õlapuude, mul on traumad mõttetutest õlapuute-näppimistest teiste poolt igasugu sünnadest koolis ja mis iganes kõik elu jooksul ette on tulnud. aga no suht idiootne sõit oli tõesti, irwasin kui koju kõndisin, kui loll ikka, aga no eks igasuguseid hulle inimesi kohtab elus. thats the life and thats the realty, u should live it if u want or if u dont (Amin).

ja juba ülehomme.. ! -

No comments: