Sunday, July 11, 2010
päikese värvi kõik läeb
kui suvi, siis ikka selleks, et päikest võtta KOGU AEG.
("MA TEAAAAAAAAAAAADSIN, et sa seda teed!!! sest sa oled ju Signe!!!!!") -
vist eriti pildist aru ei saa, aga huumor on endiselt sama, mis alati on olnud, et asjad läbi keha :D -
No comments:
Post a Comment
Newer Post
Older Post
Home
Subscribe to:
Post Comments (Atom)
No comments:
Post a Comment