Sunday, August 26, 2012

but I just can't be with you like this anymore..

.. alejandro. gaga.

ise ka ei tea, miks jälle kuskile satun. sest lihtsalt kutsuti ja lihtsalt läksin. üks asi on muidugi show, mis OLI tõesti lahe, tõesti väga väga väga lahe, kõik see terviklikkus ja absurd. aga isiklikult mulle, so sporty, nagu ma olen, nagu ekslikult ja kohati ka õiglaselt mulle öeldakse, sest praegu läheb selles osas tõesti hästi, meeldisid üli-üli-üliväga tantsijad, minu keskendumine läkski vist sinna. kuna me nii ees olime*, siis lihtsalt imetlesin lihaseid ja liikumist ja see oli lihtsalt niiiiiiiii ilus, nii mõnus ja motiveeriv, kuigi minu põhiala pole üldse mingi tants, aga ma vist imetlen kõiki sportlasi mis iganes aladelt, ja veel enam kui on selline painduvus ja sujuvus.

* seekord polnud viga, kuna meie ümber oli vähemalt ruumi, aga üldiselt on lihtsalt nii TOBE olla kuskil n.ö prominentide tsoonis, kui peaks sinna miskipärast sattuma, kus on suur hulk lihtsalt kutsutuid ja samuti "sattunuid", kes käiks justkui nägu näitamas ja kogu kontserdi näiteks jutustavad ja teevad oma asju. muidugi ma ei lase ennast sellisest asjast ülemäära häirida, aga eelistan olla seal, kus on minuga samal eesmärgil kontserdile tulnud.

No comments: