oli üks imeline hetk ühes päris suures ja päris kiires linnas, aga mitte Eestis, sest Eestis nii kiire ei ole ega ka üldse nii palju inimesi. ja ühes väga kiires kohas esines üks tänavamuusik, tõesti võluv ja imeline, ei olnud inimestel lihtne lihtsalt mööduda. ja seal nurga peal, päikesepaistes, samas nii suures kiiruses ja elu sees jäi aeg lihtsalt seisma. ma ei usu selliseid muinasjutte mitte kunagi, aga siis see lihtsalt oli nii.
No comments:
Post a Comment