Wednesday, August 29, 2012

here used to be art on it, now it's shit

olen ühes oma lemmikuimas kohas, Linnahalli katusel, kuna lõpuks ometi on mul selle suve esimene vaba päev. siit algab minu suvepuhkus. ja ega ongi mõnus päike ja tuul, täpselt nagu suvel, aga pole nii soe. vastu sügist ongi ilusaimad suveilmad.

No comments: