Thursday, October 10, 2013

Γεια σας, Κρήτη!

nüüd on küll see hetk, et olen üliõnnelik, sest kõik sujub ikka täpselt nii, nagu pidi!

kuigi sain teada, et neiu Ene, kes sama katsumust 2x kergemates tingimustes (näiteks mitte umbkeelsena) läbi teeb, teeb seda koos kaaslasega, mis on ERITI EASY!!!!!! nii et nüüd kadus pool mu julgusest, aga noh, mis see elu ilma ekstreemseta ikka väärt on!

No comments: