kõige värvilisemate sügisilmade lõpetuseks tahaks olla väljas nii palju kui saab, ja täna tegin väikse tiiru ka loomaaias, seda enam, et mul on ju nagunii aastakaart.
ikka nii mõnus ja värviline on, nii palju kui on. mõnes kohas on juba puhas kollane, aga ka see on ilus.
No comments:
Post a Comment