Thursday, October 3, 2013

kodust

mõtlesin, et kuna olen mitu eelnevat päeva sarju vaadanud, siis on juba liiga suur harjumus reaalsusest põgeneda ja raske end ümber häälestada, aga kohe kui küünla põlema ja vana hea playlisti käima panin, tuli vana rahu jälle sisse. nii mõnus ja hea on olla kodus, lihtsalt niisama. elus tuli on ikka võimas. eriti nüüd, kui sügis käes, sobibki küünal igal ajal lauale põlema.

No comments: