hoolimata sellest, et juba teist korda oli kõik minu jaoks nii väsitav, olin närviline ja pahandasin väga väga palju, ütles mu hoiulaps eilse päeva jooksul umbes kümme korda, et armastab mind. ise nii pisike ja sellised sõnad :). teeb südame nii soojaks, et ise ka ei usu, olgugi et arutlustest, et mis see tähendab ja mis see armastus on, tuleb väääääga segast juttu. armsakesed!
No comments:
Post a Comment