tegime Taaliga päevase lühimatka tema kodukanti Aegviitu, valides välja kuulsa Presidendiraja. pärast selle läbimist otsustasime ka mitte Jänedale rongi ootama jääda, vaid mööda maanteed Aegviitu tagasi kiirustada. see lõpp oli rohkem jooksuvõistlus kui matk, aga kokku saime ikka vähemalt 17 km, mis on päevase matka kohta juba päris asjalik tulemus. nalja sai ikka päris palju, aga samas sain ka läbi vihjete otse öelduna teada, et mu naljad pole naljakad.
seekord juhtus ka ammukardetud asi - kaotasin oma oksa. olime juba poolel teel Aegviitu, kui meenus, seega tagasi minna oli võimatu. sellest on küll kahju. üks oluline osa mu oksakogust on nüüd puudu.
matkavideo asub SIIN. kahjuks mu videod lähevad vastupidi tavalisele oskuste arengule iga kord aina algelisemaks - seekord pole isegi tutvustavat teksti. vot nii pro ma olen.






















matkavideo asub SIIN. kahjuks mu videod lähevad vastupidi tavalisele oskuste arengule iga kord aina algelisemaks - seekord pole isegi tutvustavat teksti. vot nii pro ma olen.























No comments:
Post a Comment