hej!
Lauraga jätkame endiselt välismaareise ja Taaliga oli see samuti juba teine ühine Rootsi reis. kuidagi väga ideaalselt kujunes see, et pool meie kajutiseltskonnast tahtis laevas ühtmoodi ja teine teistmoodi aega veeta, niisiis ei pidanud keegi end ebamugavalt tundma ega üksi kurvastama ja nutma, vaid kõigil oli tore. Taali tegelikult muudel põhjustel natuke nuttis ka ning väitis sinna otsa, et nüüd läheb tal 8 tundi, et magama jääda, aga õnneks oli meie hulgas mitmeid aastatepikkuse noortele nõuandmise kogemusega inimesi, seega kulus vaid kümme minutit, et mures tütarlaps maha rahustada ja sügavalt magama saada. kui vahepeal oli õhus küsimus, kes meist üldse Rootsis ka maale lähevad ja Taali vahepeal seda mitte teha lubas, siis mingil hetkel mõtles ta ühe sekundiga ümber, nagu ikka, ja pobises enne magamajäämist, et tuleb KINDLALT, sest tahab parte näha.
- mis parte, kas neid tavalisi halle ja rohelise peaga?
- jah!
- need on ju tavalised, Eestis on ka.
- ei, ma tahan Rootsi parte näha!!
hommikul ta enda väite järgi seda vestlust eriti ei mäletanud. aga mingid pardid me talle siiski leidsime.
Taalil oli kaasas ka ema antud vist mitte nii hästi trükitud valeraha ehk 10-kroonised (mis väidetavalt peaks olema hoopis mündid), sest ükski rootslane neid rahasid ei tunnistanud ja vaatasid, et mis see veel on. aga nagu ütlevad klassikud - üks piinlik hetk päevas (näiteks kui hot dogi müüja on sulle juba hot dogi valmis küpsetanud, aga sa ei saa seda välja osta) tagab selle, et tulevikus on, mida elust mäletada.
naljakas oli ka hetk, kui jäin kõhuli magama, ühes käes telefon, teises pult, viimane ühtlasi koos käega kuskil rindade all ja Laura siis üritas mind üles äratamata pulti kätte saada, et telekat kinni panna, kuni ma ta naermise peale üles ärkasin, sest arvasin, et see on nutmise hääl.
järjekordne klippidest kokku pandud video asub siin. seekord veel ebakvaliteetsem kui tavaliselt - umbes pooltel klippidel ei ole ma just kõige täpsemalt sihtinud, keda filmin, teisel poolel pole arusaadavat heli. aga noh, käib kah, midagi on sealt ikka mäletada.
järjekordne klippidest kokku pandud video asub siin. seekord veel ebakvaliteetsem kui tavaliselt - umbes pooltel klippidel ei ole ma just kõige täpsemalt sihtinud, keda filmin, teisel poolel pole arusaadavat heli. aga noh, käib kah, midagi on sealt ikka mäletada.































1 comment:
Enam pole kaua jäänud, et saaks Rootsi parte jälle näha!!!
Post a Comment