Sunday, July 19, 2015

Ene sünnipäev

videoid ei lubatud üles panna, eks ma siis kirjutan niisama. et see on superlahe kui keegi teeb enda sünna või mis tahes peo või koosviibimise mingi stiili või teemaga. nagu näiteks Harry Potteri teemal sünna, kui saad 24. miks mitte? igatahes oli kogu pidu sügavuti selles teemas, aga kahjuks olin ise see ainus, kes natuke blokkis, kuna HP-st tõesti midagi ei mäleta ega tea. ideaalselt sobis mulle ka see, et polnud üleliia palju (võõraid) inimesi ja kuigi Ene ütles, et tal pole ammu nii vähe inimesi sünnipäeval olnud, siis täiendas ta, et täna on siis kohal parimatest parimad. ah, nii armas ikka! ja mis on veel teine armas asi - personaalsed kirjad kõigile lae all ümbrikutena rippumas! oletatavasti kuidagiviisi jälle Harry Potterist. igatahes A-PP-I kui armas! väga väga lahe sünna ja kui eelmisel aastal olin esimene saabuja, siis seekord viimane lahkuja, kuigi see vist juhtus ikka ka eelmisel aastal. igatahes kiitused laheda peo eest ja miskipärast võib minu järgmine sünnipäev tulla juhuslikult samasugune.

mõned (Ene tehtud) pildid ka:

1 comment:

Taali said...

Nii tore :)