Monday, July 20, 2015

sa kõnnid kohe niimoodi, et.. "olengi karu!"

kuna mul oli eile lisaks Harry Potteri sünnipäevale hommikupoole ka üks teine sünnipäev, nimelt niisugune, kus sünnipäevalaps 3 sai, jõudsin olla ka jääkaru ("see Lotte multikast, kas keegi teab seda osa?"). niisiis käis ka täna Tallinnas ringi jääkaru. võiks öelda isegi, et lausa kaks. pilte on siin mõlemast.































































































































































































































































































































































































































































































































































































































1 comment:

Taali said...

Need pildid teevad nii hea tuju. :)