kuna mul oli eile lisaks Harry Potteri sünnipäevale hommikupoole ka üks teine sünnipäev, nimelt niisugune, kus sünnipäevalaps 3 sai, jõudsin olla ka jääkaru ("see Lotte multikast, kas keegi teab seda osa?"). niisiis käis ka täna Tallinnas ringi jääkaru. võiks öelda isegi, et lausa kaks. pilte on siin mõlemast.




































1 comment:
Need pildid teevad nii hea tuju. :)
Post a Comment