Sunday, October 25, 2009

muuu

maailma parim komm on lehmakommmmmmmmmmm. paari kommiga tuleb selline suhkru üledoos, et surub juba südamele, aga täpselt nii peabki.



pick me, you lucky winner. ehk siis käisime Meeri-Liisi ja Kairiga neljapäeval ehk siis 22-ndal taas Trehvis ja mulle järjest rohkem ja järjest haigemalt meeldib kõike ainult enda näopiltide kaudu tutvustada:







reedel sain Liisiga üle mitme kuu lõpuks kokku. käisime hullumajas ja heietasime niisama mäletusi ja rääkisime, mis vahepeal teinud oleme. Liis ütles, et ta igatseb seda, et ma talle kogu aeg ausalt ütlesin, kuidas asi on, et praegu ta sõbrad ajavad natuke jura selle koha pealt. mul endal on täpselttttttttt sama asi, et sellest tunnen Liisiga seoses kõige rohkem puudust. eriti just kui mõtlen tagasi riidepoodides tiirutamistele temaga, kuigi ta ise ei mõtle üldse ainult selliseid asju, siis tõesti.. no ideaalne shoppingupartner, sest ei hakka ajama et jaajaa sulle läheb küll selga 2 numbrit väiksem riie jne, et mis sa ajad et nr 1234 on sinu nr. oleks nagu otsene vihje siin praegu, aga seda ei tee üks inimene ainult :D:D:D:D see on MEGAtüüpiline et jaa kõik sobib, mis teine on valinud, aga tegelt on õudne, aga no milleks öelda, aga riiete osas on see kõige väiksem mure ja õnneks seda muret mul tegelt eriti polegi.

No comments: