Endel ehk siis seesama sugulane oli meil juba asju ajamas kaasas ja tema autoga talle külla läksimegi. enne käisime Rimist läbi ja juba seal oli lahe, kui see Endel hakkas kassapidajatelt välja uurima, mis see tudish piip tähendab :'D. siis sõitsimegi Rannamõisasse, kus tal naine Viivi juba ammu meid ootas. no niiiiiiiiiiiiiiii lahe kodu ikka, mõnus suur, mõnusalt kodune, absull mitte selline rikkuri ülepingutatud värk, mõnus aed, mõnus bassein hahaha okey okey sellised asjad ei huvita. aed pole eriti suur, aga ka ikka kasvuhoone ja põllulapikesed jne. niii tore :) ja naine ise ka tore, pensionär ja tööl ei käi, saab aias askeldada ja kodu hoiavad ka ikka ise korras jne, olgugi et võiks ju lubada koristajaid endale, mul kasutavad naabridki vaeses piirkonnas koristaja teenust siin. see Viivi rääkis veel, et toidab linde ja kitsi seal jne jne ja isegi REBASTELE paneb süüa välja. et käib spetsiaalselt poes ostab rebastele kana, sest no nad ju käivad neil seal aias, kuidas siis ei anna süüa :)
toas jõime suht palju seal, ma olin lõpus jumala jommis, hahahaha. alguses šampus ja põhjendatud tähistamine ja see ka muidugi kohe põhjani, et joome tühjaks, saab laua peale rohkem ruumi. siis söögi juures "proovisime" veel limoncellot, seda õiget, hästi naturaalse maitsega. otse Itaaliast toodud, Viivi rääkiski et Itaalia reisil iga õhtu seal jõid seda kogu aeg :DD räigelt hea, aga limoncello on ju ainult sidruni, see oli selline laimi-sidruni minu arust. ja roheline ka, mitte kollane. noh ja koogi kõrvale peab ju konjakit võtma. jne :DDDDDDDD hahahaha ei jah lahe oli :'DDD igasugu asju ikka rääkisime, ööklubidest jne :D pärast sõitsime veel seal Rannamõisas ringi, kus vaatasime teiste sugulaste ja suvalisi maju. Viivi rääkis, kus kes elab, et "siin nendes majades elasid mingid ärimehed miljonärid, kes tülli läksid ja üksteist ära tapsid ja siin tenniseväljakuga majas elab üks lätlane, tal isegi läti president siin külas läinud. see on ka üks imelik inimene. ega siin ei elagi ühtki normaalset inimest!!" enne ka juba rääkis, et eesti rahvas ongi kõik debiilid :'D
hoolimata alkoholi tarbimisest, haha, viis Endel meid autoga Sauele ära. vaatasime siis tema töökoha jms ka üle ja seal Keila kandis ja edasi ka nägin selliseid ummikuid oma silmaga, milliseid elu sees pole näinud. väga-väga hull!! igal pool täpselt samal ajal teetöödega ja valgusfooridega alustatud jne, vahepeal tegime vastassuunavööndis mitme km-seid möödasõite kui ei jõudnud enam oodata ja siis säästsime umbes 1,5 tundi aega ühe möödasõiduga, olekski sinna istuma jäänud muidu ja Sauele üldse mitte jõudnud. autojutud olid veel eriti IRW.
Sauel Kaja poole sisse ei läinudki, vaid tema mees Endel (jälle) tuli kohe alla ja läksime autosse ja poest läbi ja sõitsime kohe nende suvilasse kuskile Pärnumaale. alguses vaatasin, et ikka suht kuri see Endel ja kuidagi vihane ja eelmisest korrast, kui teda kohtasin, kui olin umbes 8, on ta ka meeles kuidagi kurja olekuga, kuigi ei rääkinud. agaaaaaaaa.......! hoopis tuli välja, miuke tegelt on, kui tee ääres mingi naine harjutas koeraga kivi abil poodiumile istumist. ütles raunole, et vaata kui vahva :D ja kohe kui suvilasse jõudsime hakkas kontrollima kogu aeg ukse tagant, kas kassid on juba külla tulnud ja üks triibik tuli ka, lasime kohe tuppa, andsime süüa, neil kõik kassitoidud ostetud võõrastele kassidele jne :D isegi koeri seal toidavad naabruses, kellele kohe üldse süüa ei anta vahepeal. aga talvel nad ju seal ei käi. nihukesed loomaarmastajad, et täitsa lõpp. niiii armas. sinna jäime ööbima ka ja hommikul viidi meid Tlna ära ja ema ja Rauno läksid kohe ära Tartu bussi peale. ise olin veel paar tundi Tallinnas, kohtasin Tartlasi viruka wc-s nagu alati hahahahha ehk siis naabreid, keda Tartuski eriti ei kohta, ja ostsin Keskturult endale traxid. koju sõitsin täpselt siis, kui läks pimedaks, nii et täpselt õigel ajal.
No comments:
Post a Comment