kuigi olen klassi halvim õpilane peaaegu igas aines juba, vähemalt klassi kõige laisem, siis oli lahe ja üllatav, kui eesti keele õpetaja küsis, kas tahan sel aastal ka olümpiaadile minna. et KEEGI veel usub musse ja veel niisugune...... no selline õpetaja :)). üritan seekord rohkem vaeva ka asjaga näha.
No comments:
Post a Comment