Wednesday, October 7, 2009

nagu ise sa ei tea

selle 12 aasta jooksul, mis siin koolis käinud olen, oli täna tuletõrjeõppus esimest korda. ja see ka üsna haledalt, selles mõttes, et kõik läksid naljatades korraks teistkaudu kui muidu õue ja tossu oli ka ainult trepi peal hästi natuke. aga hea muidugi, et üldse tehakse, saksa ja vene keele õpetajad rääkisid mulle sellest 10 aasta tagusest koolitulekahjust Kuressaares ja tegelikult pole need niisama väljamineku õppused ka päris asjata.

tänasesse mahtus ka vareste ristimine, aga see üritus pole mulle kunagi meeldinud, niisiis aktiivselt osa ei võtnud. ja ma polegi klassis ainus tõenäoliselt siis halva huumorisoonega ja igav inimene - nii umbes kaks inimest leidub klassis veel, kes seda retsimist ei poolda. kaks niigi kõige äärmuslikumat inimest - Olle ja tundus, et ka Ilmar. aga korraldus oli muidugi hea ja kõik läks väga plaanipäraselt ja sujuvalt ja 10-ndikele tundus ka meeldivat, kuigi need nilbed mängud jms on juba niiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii kulunud teema, hullem isegi kui tavaline toiduga rõvetsemine. aga no see on ainult minu arvamus ka.

No comments: