Friday, October 2, 2009

põr-sa-lau-lu, põr-sa-lau-lu!!!

hea, et suutsime määrata 11. klassi tüdrukud, need, kellega koos muusika olümpiaadil käisime, seda viimast tabelis vaba muusikatundi 7. klassile andma. Hiie juba hoiatas ja korrutas, et kui kedagi ei leia, siis üks meist läheb, kuigi alguses oli meie poolel ja määras suvalt sinna inimesi, et OK, Eva-Mai läheb! jne. aga saime ikka Meeriliisiga koos esimestele klassidele muusikat anda.

mõtlesime ise, et tulevad ägedad tunnid ja lööme kõiki oma lahedusega ja no seda me tegime ka, aga üle ootuste hull ja raske oli ikka!! tõesti väga suur austus kõigile õpetajatele, see oli ikka KARM!!!! :D väga-väga raske oli ikka korda luua ja see vahepealne vaikus, mida korraks paar korda saavutada suutsime, oli lihtsalt see, et 24-st inimesest rääkisid ainult umbes 10. andsime igaühele kommi, kui nimesid küsisime, ja paar nime jäi neist meelde ka ja mõnele jäi ehk kummagi meie oma ka ("kirjutage meie nimed kuhugi üles!!!!" - "aga mul ei ole kuhugi kirjutada!" - "no okei, jätke siis niisama meelde" :D). laulsime seal laule, mina mängisin klaverit jne. hahahahaha, nagu oskaks. lasime plaadilt Buratino laulu ja pool ajast üritasime niisama korda hoida. tekkis juba päris probleeme seal ja pidime manitsema kõiki mitte kiusama üksteist jne. aga A-klassi reegel kehtis ka seal, et A-klass oli ikka natuke vaiksem ja kuidagi ikka nagu valitud õpilased, kuigi jah, ka seal oli hulle. ikka väga hulle. mõlemas klassis oli selliseid, kes absoluutselt midagi ei kuulanud, roomasid põrandal ringi jne ja ainsad asjad, mis vähegi vaiksemaks neid sundisid, olid ähvardused, et peab vist turvamehe või direktori kutsuma. aga lapsed on tegelikult muidugi armsad ja lahe, kuidas nad räägivad ja mainivad ikka kõik enda kohta ära, et "ma käisin eile raamatukogus! võtsin kaks raamatut." ja et kelle sõbrannal on samasugune päevik nagu mul ja kellel on sõrme peal mingi täpp, et said vigastuse eelmises tööõpetuse tunnis jne. hästi palju sõpru saime endale sealt, 1.b klassi pidime veel sööklasse sööma ka viima pärast nende tundi ja jälgima, kuidas neil seal läheb. seal ka suvalt mingi poiss tuli ütles, et "ma lähen ostan puhvetist mahla! ma ei joo KUNAGI siin vett ega piima!" :D aga jah tublisid sööjaid oli ka õnneks endiselt, mitte et midagi ei sööda ja minnakse aint ostetakse mingit magusat puhvetist. pärast teist tundi ehk siis 1.a tundi kohtasime paari 1.b õpilast ja juba tulid lihtsalt rääkima meiega, et lähen raamatukokku jne ja küsisid, mis juhtus selle 1.a klassi poisiga, kes veits vigastada sai meil seal tunnis. ohjah :) armsad, aga VÄGA raske on see õpetajatöö! tõesti väga-väga hull.

No comments: