Saturday, October 31, 2009

just a little bit

käisin lõpuks ometi Tallinnas üle pika aja. bussiga ja bussiga. sest seda 60 % soodukat lihtsalt ei saa kasutamata jätta ja kõike päris rahasse arvestada ka ei saa, ntx kui oleks seal seisnud tee ääres 2,5 tundi, oleks see olnud siis väärt seda 60 krooni või. ei usu. ja bussisõidul on ka ikka oma eelised. jõudsin isegi 6.30 bussile ehk siis kõige varasem variant planeeritutest ja üldse ka kõige varasem.



tegin turgudel tiirud, jalutasin niisama, käisin mere ääres istumas jne. no MÕNUS on Tallinn!! lihtsalt mõnus. eks ta sellepärast ole, et mulle nagu puhkuselinn, et ükski kohustus selle linnaga ei seostu, aga ongi hea kui nii on. siis lihtsalt lähen sinna ja ongi kohe hea. mere äärde tahaks veelgi, aga kahtlen, et enam jõuab lähiajal, sest homme ei jõua ja tegelt pole raha ka, et bussiga isegi üht otsa minna.





tagasi tulin ka bussiga ja juba kell 20, sest olin niigi juba pool ööpäeva ringi tammunud. bussisõit oli ka lahe, sest lugesin raamatut ja magasin, aga siiiiis läksin Tartus Pauluse peatuses maha ja silla juures mingi vene kutt teretas. ma muidugi küsisin üle, et oota mis asja, sest kuulasin muusikat, siis kordas üle et tere õhtust, kuigi oli juba mööda läinud selle aja peale hahaha, aga siis hakkas rääkima, et tahtis ainult tuld küsida ja et on täiesti venelane ja täiesti täis ja tahtis ainult küsida, et ega mul tuld ei ole jne jne. hahahaha. aga seda mul loomulikult polnud ja pärast vestlust oli ikka überhea tuju ja tean täpselt miks - sest olin just otsustanud, et olen edaspidi ALATI sõbralik selliste tänavachattijatega. et enam ei tõrju, bloki, sõima (ok seda ma tavaliselt ei tee ka :D), vaid käitun normaalselt ja bussis veel mõtlesin sellele pikalt, õigemini isegi ei mõelnud enam, vaid tundsin, et on aeg muutusteks haha. sest Tallinnas lihtsalt juhtus igasugu naljakaid asju inimestega seoses, no lihtsalt igasugu clownid halloweeni puhul, kellega irwad kordamööda, kui vastu tuleb või siis mingid kahtlased irwamised kellegagi bussist, kui ise oled väljas, jne. mitte alati irwamised, vaid igasugu huvitavad suhtlusvormid. ja siis vaatasingi, et tegelt lahe, kui oled sõbralik ja suhtled.

No comments: