Tuesday, August 17, 2010

elektrik Mati

ega see on jah päris hea, kui pean kl 7 selleks ärkama, et (käia jooksmas ja siis) elektrik saaks kell 9 tulla elektrikappi vaatama, kes tuleb pool 11 ja siis ka ainult selleks, et öelda, et tuleb hoopis pool 4 ja kuigi ma olin juba leppinud, et vähemalt neli tundi nüüd netti ei saa, siis SIIS KA EI TULE :). tegelikult hakkas muidugi kahju, kui see elektrik rääkis, et tal nii palju tööd, et nädal aega pole magada saanud.. et enne koondati pooled elektrikud ära, aga nüüd tormiga on nii palju tööd. aga ma siiski loodaks, et täna sama ei kordu ja et üldse mina ei pea enam valves olema. ja hea on muidugi kuulata seda juttu, mis see elektrik seal tegema hakkab ja mis valesti on, nagu ma üldse midagi jagaks sellest elektriteemast, hehe.. vastasingi talle, et nojah ja ooookei :).

No comments: