ja natuke kassi ka:
Sunday, August 15, 2010
siis kui veab
naljakas sõit oli Tallinnast Tartusse. kuna see oli hommikul vara ja siis on eriti väike võimalus üldse auto peale saada ja veel väiksem otse Tartusse, siis imestasin üldse, et juba pool kuus otse Tartusse minejaga sain. mingi vene kutt oli juht, AGA mitte eestivenelane, vaid veel mingisugune vene venelane, sest eesti keelt ei osanud ta küll sõnagi. aga no kuidagi tegime selgeks, et ta läheb ka jah Tartusse ja sõidu ajal ka suht irw kui midagi ütles, kuigi ma muidugi magasin enamiku ajast nagu alati, aga seletas, et võin selle tooli ka allapoole lasta kui magada tahan ja irw kui pööras natuke teisele teele Mäo ristis ja seletas seal oma keeles ja ma muidugi vastasin eesti keeles, et aa, bensiinijaama :).. jne. hea suhtlus. Tartus ka ei saanud mult küsida, et kuhu ma ise tahan või kus elan vms, aga vist läkski ise ka kesklinna, nii et sain sinna. lõpus ütlesin suur aitäh jne, natuke ikka vene keelt oskan. ja siis see kutt ütles vastu, et aitäh seltskonna eest :)). LAHE sest tglt ma ju magasin terve tee, see polnud mingi seltskond, aga lihtsalt nii viisakas :).
ja natuke kassi ka:




ja natuke kassi ka:
Subscribe to:
Post Comments (Atom)
No comments:
Post a Comment