Wednesday, August 25, 2010

giga paka

Tartu romantilisim koht on Anne kanal, sest ometigi on seal ju väike kuupeegeldus vee peal. istusime seal siis natuke, aga plaanitud nutuõhtut ei tulnud, pigem lõbus ja natuke tuim ka mõnel põhjusel. Võhu veini tegime ka lõpuni, miskipärast eile ei saanud päris põhja peale. nüüd üritan sellist asja, et kell on üle 4.30, aga tahan ärgata 6.00, et minna Tln. kuigi olen nata purjus ja näiteks eile koju jõudes ei olnud eriti purjus, aga ikka nägin paar tundi pärast magamaminekut naljakaid hallukaid Revalia teemal.





















No comments: