Saturday, August 14, 2010

nii on



jõudsin varahommikul Tartusse ja kuna otse Lõunxi minna tahtsin, siis pidin pikemalt linnas istuma, et bussipiletit osta ja bussi oodata jne. bussipeatuses hakkas muga üks vana naine juttu rääkima, no nagu ikka, et ei ole ju kellegagi rääkida, ja rääkis muresid ja jutustas oma elust. nii kahju on alati, see on nii tüüpiline olukord.

No comments: