Tuesday, August 24, 2010

kangendatud ve(/i!)in

käisime FI-s (no kus mujal siis peaks?) minu nimepäeva tähistamas ja kutsusime Marcuse ka lõpuks kohale, kellele sai lõpuks tantsuasjadest ja laagrimuljeid rääkida, sest megammu polnud temaga üldse suhelnud. mitte et teda nii väga huvitaks, aga ta on vähemalt natuke tantsuga seotud selle ühe kursuse kaudu, mis meiega käis seal, ja nüüd peab kõik tantsujutud ära kuulama. ja vähemalt sain kellegagi koos koju minna.. :)

tähistamiseks ostsime sellist asja nagu Võhu kangendatud vein. ehk siis nagu Meeriliis ütles, siis ühe i peaks ära muutma. maitselt oligi pigem lihtsalt VIIN mingi kõrvalmaitsega. no suht sarnane puskarile, eriti see õuna oma, mis mul oli.

















































No comments: