Monday, October 11, 2010

aaa.. laaznamäe!

pole küll ammu hääletamiste kohta üleskirjutusi teinud, aga vahelduseks jälle võiks. seekord sain esmalt kahe kutiga Põltsamaale ja kuigi poole maa peale minna ei ole hea variant, siis samas ei tüdine sõidust nii ära, kui on jupikaupa. maa ei tundu nii pikk. aga sealt edasi sain rekkale, millel oli selline Vene vene juht ja see oli nii naljakas, sest tema mingit eesti keelt küll ei oska ja mina vene keelt ammugi mitte. päris juttu ei rääkinudki, aga naljakas oli selgeks teha, et kuhu minek ja kuidas ja mismoodi. no ma saan aru küll, kui küsitakse, et kuhu täpsemalt Tallinnas lähen, aga vastata ju ikkagi ei oska. juht ka naeris ise selle peale, et hea suhtlus, hahahaa, aga õnneks Lasnamäe märksõna töötas, kui Jüri teeots juba lähenema hakkas ja infot vaja vahetada oli, sest too läks ise ka Jüri kaudu lasnakale ja kusjuures siia väga-väga lähedale. see on tõesti saatus, sest alati kui just kiire on, saan nii lähedale. ja no mis olekski hullem saanud olla, kui et mõned minutid tantsusaadet jäävad nägemata. ja lahe oli see rekka ise ka, selline õige vene kujundus boxis seespool, et kujukesi kogu äär täis kleebitud ja kleepsud ja nii edasi. äge.

No comments: