Monday, October 25, 2010

nagu ikka, aga paremini

järjekordne Revalia tund, aga Kaisa oli ka erinevalt eelmisest korrast olemas. vahelduseks me ei kobanudki nii palju, et oleks vaja terve tund aknalaua ääres seista.. ehk siis imekombel ei seisnudki üldse, vaid oskasime. ägedad ja ilusad inimesed, Martin ka miskipärast suhtleb rohkem.

No comments: